ZioGaming Oyuncu Koltukları – Game changer

Zio Gaming neredeyse 50 yıla yaklaşan bilgi ve tecrübesini son birkaç yıldır oyuncu koltuğu üretimi yaparak taçlandırmıştır. Türkiye’nin oyuncu koltuğu noktasında neredeyse tüm ilklerini gerçekleştirerek yeni bir sektörün doğmasını sağlamış ve arkadan oyuncu koltuğu üretimi yapan birçok firmanın da gelmesiyle yeni bir sektör oluşmuştur.

Profilden demirin işlenmesi ve poliüretan dökme süngerin de basılması dahil olmak üzere kutuya girene kadar tüm aşamaları bünyesinde yapmakta olan Ortadoğu ve Avrupa’nın üretim yapma konusunda en büyük entegre tesisidir.
Kullandığı ürünlerde iç iskelet olarak dünya standartlarının üzerinde bir kalite yakalayarak kısa sürede tüm yayıncıların ilgisini çekmiş ve en iyi yayıncıların, influencerlerin ve espor kulüplerinin tercih ettiği Türkiye’nin en prestijli markası haline gelip marka bilinirliği olarak ülke sınırlarını aşmıştır. Sünger, kolçak, 4 class amortisör, terletmeyi minimuma indirgeyen özel keten kumaş ve 4D kolçakları Türkiye’ye ilk getiren ve kullanan firma olarak arkadan gelen tüm firmaların da yolunu açmış ve kaliteli ürün çeşitliliği sağlayarak kalitesiz ürün üreten firmaların da kendilerine çeki düzen verip biraz daha ürünlerini kalitelileştirmeleri noktasında onlara yol gösterici ve tetikleyici unsur olmuştur. Koltuğa oturan müşterilerinin genelde ilk yaptığı yorum şimdiye kadar koltuğa oturduklarını sandıklarını belirtmesi zaten bu durumu açık bir şekilde emeğin karşılığının geribildirimidir. Zio Gaming emeğin ve emekçinin muazzam bir eseridir. İşini sevgiyle yapan sanatçıların eseridir adeta.

Türkiye’de değil dünyadaki en iyi custom (özelleştirilmiş) oyuncu koltukları sitesi olan Ziogaming.com konusunda tüm dünyadaki firmaların takip ve taklit ettiği bir kaynak haline gelmiştir.

 

Tasarımlarında yalınlığa ve ergonomiye büyük önem vermektedir. Yapmış olduğu çalışmaları yine Türkiye’deki ilk kumaş oyuncu koltuğunu yaparak ve ardından da fizyoterapistlerin onayladığı ilk koltuğu üreterek Türkiye’de değil dünyada tasarımlarının ve yaptıklarının büyük bir taktirle takip edildiği sektörünün öncülerinden bir firma haline gelmiştir. Yerli üretimle ülkemiz topraklarında yeşeren bu tohum ülkemiz adına rakipler de dahil olmak üzere hepimizin gururudur.

You might be interested in …

Bir cevap yazın